3 kroki do pięknych wnętrz!

O czym warto pamiętać tworząc swoją wymarzoną przestrzeń?

ZAMIAST DZIELIĆ-ŁĄCZ STREFY

Ścianki działowe coraz częściej znikają z apartamentów czy domów otwierając przestrzeń, zapraszając do wspólnego spędzania czasu. Przejścia pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami można zaakcentować w ciekawy sposób. Można je wyznaczyć za pomocą przedmiotów, mebli, dywanów czy nawet dodatków.

PONADCZASOWA BAZA KOLORÓW

Zastosowanie ich we wnętrzu umożliwia stworzenie nieprzemijalnego piękna. Jasne odcienie takie jak np. złamane biele, beże, jasne szarości będą idealną podstawą do dalszej aranżacji. W zależności od pory roku czy po prostu chęci dokonania małych metamorfoz, apartament czy dom nie musi wiązać się to z wielkim remontem. Za pomocą różnorodnych dodatków możemy zmienić panujący nastrój.

ZADBAJ O SPÓJNOŚĆ

Spójność to jeden z istotnych elementów, który ma wpływ nie tylko na efekt wizualny, ale przede wszystkim na nasze samopoczucie. Harmonijny styl, odpowiadający preferencjom i gustom, kolorystyka, meble, dodatki, dekoracje powinny tworzyć jedną całość. Warto zwrócić również uwagę na dobór materiałów, ich proporcje i odpowiednie rozmieszczenie.

 

 

 

 

przeczytaj wspisy na blogu

kontakt Agnieszka Drońska

+48 603 699 900