Co jest dla nas ważne?
Poznaj nas

Projektując, aranżując, spełniamy indywidualne oraz zawodowe marzenia o idealnym wnętrzu dla naszych Inwestorów oraz Klientów Indywidualnych.

Naszym priorytetem jest ich satysfakcja, indywidualne dopasowanie pomysłów projektowych do ich wytycznych i oczekiwań.

Kształtujemy formę, przestrzeń i światło, nadając mu niepowtarzalny charakter. Projekt to dla nas coś więcej niż modne dodatki, piękne przedmioty czy nietuzinkowe zestawienie kolorów.

To nasza praca twórcza, która jest połączeniem wizji, doświadczenia i umiejętności architekta z potrzebami, charakterem i wizją Inwestora lub Klienta indywidualnego.

Naszym celem jest świadome tworzenie przyjaznej przestrzeni służącej potrzebom naszych Klientów.

Uwielbiam pracę
z ludźmi

Z wielką uwagą słucham Klientów, poznaję ich zwyczaje, zainteresowania, ulubione aspekty stylistyczne czy kolorystyczne.

Uważam, że relacje, jakie tworzymy podczas naszych wspólnych rozmów są niezwykle cenne i zbliżają nas do stworzenia idealnej przestrzeni.

Wszystkie te elementy zestawiam z własną wizją, doświadczeniem, tworząc unikatowy charakter i harmonię w przestrzeni. Otwarcie rozmawiam o możliwościach, pomysłach, sugeruję rozwiązania i doradzam.

Zapraszam do współpracy – z wielką chęcią zaprojektuję Twoją wymarzoną przestrzeń.

Moje doświadczenie i zawodowa pasja

Szeroko otaczające nas codzienne piękno i architektura wnętrz to moja pasja, w której spełniam się zawodowo.

Jestem dyplomowanym architektem, od 2000 roku absolwentką wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej. Obrona pracy magisterskiej zaowocowała nie tylko oceną bardzo dobrą, ale została również wyróżniona nagrodą Prezydenta Miasta.

W tym samym roku zakwalifikowałam się jako jeden z 10 Polaków na roczne stypendium podyplomowe w Szwajcarskiej szkole ETH w Zurichu. Z pewnością te 12 miesięcy wpłynęło na moją otwartość umysłu, kreację, relację z innymi ludźmi, energię i przedsiębiorczość.

Nauka u boku światowej sławy architektów poszerzyła moją wiedzę w dziedzinie architektury i aranżacji wnętrz. Po ukończeniu stypendium i powrocie do kraju zrealizowałam, swoje marzenie otwierając własną firmę projektową.

Od blisko 20 lat kreuję, tworzę, organizuję, projektuję, doradzam, wdrażam zmiany w życie i pomagam przy tworzeniu klimatycznych wnętrz dla inwestycji biznesowych oraz indywidualnych..

AD

"

architekt wnętrz // właścicielka

mgr inż. arch.
Agnieszka DROŃSKA

Wierzę, że każdy projekt jest ważny i indywidualny. Relacje, jakie tworzymy z Klientami, mają wpływ na to, jak aranżacje będą wyglądały na końcu procesu projektowania. Staramy się jak najlepiej poznać drugą stronę, ich zwyczaje, pasje, by móc spełnić marzenia o idealnej przestrzeni.

Architekt wnętrz - zespół

Nasze kreatywne studio projektowe mieści się w Szczecinie, Warszawie oraz w paśmie nadmorskim lecz nasza praca twórcza odbywa się na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Tworzymy niepowtarzalne projekty obejmujące kompleksowy zakres projektowania i aranżacji takich wnętrz jak: domy, mieszkania, apartamenty, biura czy obiekty usługowe, handlowe.

Nasze projekty są szyte na miarę i łączą doskonały design, profesjonalizm, komfort i ergonomiczność rozwiązań. W naszym portfolio znajdziesz wiele interesujących projektów aranżacji wnętrz, zróżnicowanych pod względem stylistycznym, dopasowanych w zależności od potrzeb i gustu każdego Klienta czy charakteru realizacji.

Koncentrujemy się na pokazaniu możliwości aranżacyjnych i pozyskiwaniu wysokiej jakości wyposażenia, poprawie funkcjonalności i zwiększeniu wartości nieruchomości. Dzięki doświadczeniu we wszystkich fazach procesu projektowania wnętrz jesteśmy przygotowani do podjęcia każdego wyzwania projektowego.

inż. arch.
Aleksandra PAPROCKA

asystent projektanta

mgr inż.
Karolina WĘGIERSKA

asystent projektanta

mgr
Hennadii YEFREMOV

graphics designer

kontakt Agnieszka Drońska

+48 603 699 900