Elegancki projekt dla rodzinnego apartamentu – Gdańsk Jelitkowo

RODZAJ REALIZACJI :

przestronny apartament.

DLA KOGO ZOSTAŁ STWORZONY :

osoba prywatna.

OCZEKIWANIA WŁAŚCICIELI :

nadmorska kolorystyka, nowoczesny, glamour, elegancki.

KOLORY W PROJEKCIE :

biel, latte, niebieski.

NA CZYM SIĘ SKUPILIŚMY :

elegancka przestrzeń dla rodziny.

CECHA CHARAKTERYSTYCZNA:

Kiedy marzymy o apartamencie nad morzem, naszą wyobraźnię często wypełniają widoki na plażę i szum fal. W jaki sposób zaaranżować taką przestrzeń, aby była nie tylko piękna, ale także funkcjonalna? To pytanie, które często stawiają sobie nasi Inwestorzy. Nasz projekt apartamentu nad morzem to próba odpowiedzi na to wyzwanie.

Podczas realizacji projektowania, zawsze kierujemy się kilkoma kluczowymi zasadami: funkcjonalnością, ergonomią, estetyką oraz możliwościami wykorzystania przestrzeni. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym nasi Inwestorzy  mogą spędzać wspólny czas, ale także znaleźć chwilę na odprężenie i relaks.

Pokoje dziecięce również stworzyliśmy w przytulnej i eleganckiej nadmorskiej formie, inspirując się stylem Hampton.  Zaprojektowaliśmy przestrzenie, które będą sprzyjały odpoczynkowi, aktywnościom i zabawie. Jasna kolorystyka z mocniejszymi akcentami, naturalne materiały i marynistyczne  detale wywołują niezwykle pozytywne emocje.

Każdy projekt to wyjątkowa historia, którą tworzymy wspólnie z naszymi Inwestorami. Naszym celem jest spełnienie ich marzeń o idealnym miejscu.  

przeczytaj wspisy na blogu

kontakt Agnieszka Drońska

+48 603 699 900