Wyjątkowy czas: dwie dekady kreatywności!

Tworzę klasyczne projekty wnętrz z nutą nowoczesności, które nie tylko zachwycają, ale także potrafią odmienić życie. Aranżowane przestrzenie zyskują funkcjonalną doskonałość i stają się estetycznymi perełkami. Oryginalne rozwiązania, pomysły na zaadaptowanie każdej przestrzeni, nieprzeciętne materiały, faktury czy kolorystyka są dopasowane do indywidualnych potrzeb. Przebywanie w tak klimatycznych przestrzeniach relaksuje i sprawia, że inwestorzy czują się wyjątkowo. „Tworzymy wnętrza, które wzbudzają pozytywne emocje” – to nasze zawodowe motto.

Z okazji jubileuszu mojego biura projektowego miałam przyjemność rozmawiać z redaktorką magazynu Prestiż Anetą Dolega. Oto kilka sentencji z naszej rozmowy.

„Spotykamy się dziś z okazji 20-lecia biura projektowego sygnowanego marką osobistą Agnieszki Drońskiej. Jaki wyglądały początki Twojej działalności?

Wszystko zaczęło się już podczas studiów, kiedy to studio kuchenne było moim pierwszym miejscem, w którym zdobyłam cenne doświadczenie. Tam też poznałam swojego męża, któremu zaprojektowałam wnętrze domu. Nawet nie przypuszczałam, że będzie to kiedyś i mój dom.

Przez te dwie dekady nasz świat się ogromnie zmienił. Jak to wpłynęło na Twoje postrzeganie i projektowanie wnętrz?

Taki okres czasu dał mi szeroką perspektywę w kontekście aranżowania wnętrz w różnorodnych stylach. Charakter domu czy apartamentu, to w dużej mierze odbicie duszy klienta. Tworzę projekty, szyte na miarę, ponadczasowe, unikalne i z klasą. Aranżacja wnętrz jest dla mnie czymś więcej niż kolejnym projektem do wykonania – to mój sposób na pełną pasji i zawodowego spełnienia pracę, z wymarzonym przez inwestora efektem.

Dziedzina aranżacji wnętrz jest niezwykle twórcza, wymaga rozbudowanej wyobraźni, kreacji i wysoko rozwiniętego poczucia estetyki. Co inspirowało Cię 20 lat temu, a co inspiruje teraz?

Od zawsze inspirują mnie bodźce z otaczającego świata. Jedynie sposób ich pozyskania wygląda inaczej. Mnie jako architekta inspirują podróże, branżowe książki i albumy, styl życia ludzi i piękne przedmioty. Dwadzieścia lat temu social media nie funkcjonowały w taki sposób jak teraz. Nie mogłam szukać inspiracji online, a jedną z form, dzięki której rozwijałam się, były światowe targi wnętrz, które często odwiedzałam. Aktualnie, wirtualna rzeczywistość daje mi ogromne możliwości, które inspirują mnie w projektowaniu i aranżacji wnętrz i z których potrafię w pełni skorzystać. ”

Dziękuję za niesamowite lata współpracy, inspiracji, wsparcia i życzliwości!

przeczytaj wspisy na blogu

kontakt Agnieszka Drońska

+48 603 699 900