Jakie wnętrza lubię projektować?

Indywidualnie dopasowane, szyte na miarę takie, które są odzwierciedleniem stylu życia, upodobań oraz emocji Klientów. Kształty, kolorystyka, światło to jedne z kluczowych elementów, dzięki którym wymarzona przestrzeń zyskuje efektowny wygląd oraz charakter. Aranżuję wnętrze w taki sposób, aby zachwycało designem, detalami osobę, dla której tworzę.

Niezwykłą satysfakcję sprawia mi projektowanie w nurcie nowoczesnej klasyki. Elegancja i ponadczasowość przenika się z nutą blasku i luksusu. Harmonijny styl projektowałam dla wnętrz apartamentów, domów, inwestycji czy lokali usługowych. Uwielbiam tworzyć również wnętrza inspirowane nadmorskimi klimatami np. w stylu Hampton, w których czuć atmosferę tuż po przekroczeniu progu.

Czy szafa bądź pomieszczenia na garderobę muszą być nudne? Nie! Stworzyliśmy miejsce do przechowywania, które powiększają piękną przestrzeń.
Aranżacja wnętrza przedstawia wygodny zestaw wypoczynkowy w odcieniach beżu. Nowoczesny, stylowy stolik kawowy został zaprojektowany w okrągłym kształcie. Wisząca lampa jest nie tylko źródłem światła, ale i elegancką ozdobą (również w kształcie koła). Na ścianie widoczne są obrazy, które tworzą integralną część z otoczeniem.
Aranżacja wybranej przestrzeni w domu w Berlinie przedstawia stół z krzesłami, konsolę z detalami i stylową lampę. Okna zostały zaakcentowane eleganckimi, zasłonami nadającymi charakteru.

Jeśli, chcesz obejrzeć więcej zdjęć aranżacyjnych z powyższego domu w Berlinie kliknij tutaj.

przeczytaj wspisy na blogu

kontakt Agnieszka Drońska

+48 603 699 900