Nowoczesność, estetyka i emocje-projekt stworzony dla Kliniki Stomatologicznej

Stworzenie idealnego i ponadczasowego projektu gabinetu stomatologiczno-estetycznego to jedno z ostatnich ekscytujących wyzwań w dla naszego biura projektowego.  Tego typu aranżacje powinny łączyć ze sobą wiele cech: od funkcjonalności i ergonomii po nowoczesność, estetykę, podkreślenie sterylności, profesjonalizmu i wzbudzenie atmosfery komfortu. Dzięki odpowiedniemu zestawieniu kolorów, materiałów, faktur, oświetlenia i przedmiotów osiągnęliśmy zamierzony efekt.

 

 

Stworzyliśmy nowoczesną aranżację, opierając jej charakter, na stosowanych zestawieniach barw podkreślając minimalizm wnętrza subtelnymi dodatkami. Dzięki całej koncepcji wnętrze zyskało przestrzeń i światło.

Ergonomia i funkcjonalność była jednym z absolutnych priorytetów. Odpowiednie rozmieszczenie mebli, wyposażenia i światła stworzyło idealne warunki do pracy, sprawnego, efektywnego przemieszczania się czy wrażenia uporządkowanego miejsca wpływającego na samopoczucie pacjenta.

Komfort, bezpieczeństwo i emocje były nieodłącznym elementem podczas projektowania tej przestrzeni. Bazowałam na swoim doświadczeniu, osobistych odczuciach i elementach psychologii wnętrz. Wprowadziłam do gabinetu harmonię, równowagę, by wzbudzić spokój u osób oczekujących na wizytę. To niezwykle ważny aspekt, który wpływa nie tylko na samopoczucie pacjenta, ale również na pracę lekarzy.

Postawiliśmy na ciepłe kolory, akcenty z elementami złota, eleganckie oświetlenie, relaksujące wzory i miękkie faktury, które będą sprzyjać komfortowi i dobremu samopoczuciu pacjentów.
Na pierwszy rzut widoczny jest miękki, beżowy fotel dentystyczny. Stylistyka utrzymana jest w beżowych odcieniach z delikatnymi złotymi dodatkami. Delikatnie wkomponowane lustra powiększają przestrzeń i działają kojąco.

Nowoczesność, ponadczasowy styl i spójność uzyskałam dzięki połączeniu kolorów w odcieniach bieli, latte, złota oraz faktur i kształtów. Oprócz estetycznych funkcji zadbałam o materiały do szybkiej i bezproblemowej dezynfekcji, co pozwoli na utrzymanie czystości i sterylności w gabinecie.

Połączenie niesamowicie kojącego wnętrza, nowoczesności z profesjonalizmem lekarzy i z wysokiej jakości obsługą otwiera nowy etap w działalności kolejnego gabinetu. 

Stworzyliśmy nowoczesną aranżację, opierając jej charakter, na stosowanych zestawieniach barw podkreślając minimalizm wnętrza subtelnymi dodatkami. Dzięki całej koncepcji wnętrze zyskało przestrzeń i światło.

Jeśli, chcesz obejrzeć więcej zdjęć aranżacyjnych z powyższego projektu Kliniki Stomatologicznej kliknij tutaj.

przeczytaj wspisy na blogu

kontakt Agnieszka Drońska

+48 603 699 900