Projekt apartamentu Perłowa Przystań – Sianożęty

RODZAJ REALIZACJI :

nadmorski penthouse znajdujący się na najwyższym piętrze Perłowej Przestrzeni w Sianożętach. Stworzyliśmy projekt i aranżację wnętrza dedykowaną dla dwupoziomowego apartamentu z widokiem na morze.

OCZEKIWANIA WŁAŚCICIELI :

reprezentacyjna przestrzeń do organizacji przyjęć dla rodziny i przyjaciół w nadmorskim stylu.

KOLORY W PROJEKCIE :

odcienie bieli, błękitu, złota, szlachetne materiały w połączeniu z naturalnie wpadającym światłem stworzyły jedność-wnętrza i zachwycającego otoczenia.

NA CZYM SIĘ SKUPILIŚMY :

naszą ideą projektu było stworzenie luksusowej, zachwycającej przestrzeni przeznaczonej do spędzania wspólnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Otwarta przestrzeń i zapierający dech w piersiach widok z pierwszej linii brzegowej był inspiracją i natchnieniem do stworzenia wnętrza harmonijnego, dystyngowanego i na najwyższym poziomie. Przytulne, nowoczesne siedziska, sofy, krzesła, stylowy stół umożliwiający spędzenie czasu w większym gronie, oryginalny design mebli, oświetlenia, luster i detale stworzyły wyjątkowy klimat. Zastosowane kolory, odpowiednio rozmieszczone światła, lustra, podkreśliły otwarcie apartamentu na morze.  

CECHA CHARAKTERYSTYCZNA :

nadmorski klimat, wysokiej jakości materiały, oryginalne meble, komfortowa przestrzeń sprzyjająca do spotkań. Elementy nowoczesnej strefy relaksu z pewnością będzie jedną z ulubionych przestrzeni w nadmorskim penthousie.

przeczytaj wspisy na blogu

kontakt Agnieszka Drońska

+48 603 699 900