Projekt i aranżacja sypialni, łazienki – Szczecin

RODZAJ REALIZACJI :

projekt i aranżacja wnętrza przestronnej sypialni oraz łazienki.

OCZEKIWANIA WŁAŚCICIELI :

celem naszego biura projektowego było stworzenie sypialni i eleganckiej łazienki, które emanują elegancją i wyrafinowanym stylem. Właściciele oczekiwali harmonii kolorystycznej w jasnych, złoto-beżowych tonacjach. Funkcjonalność, która zapewni im komfort i relaks w codziennym życiu również była naszym priorytetem.

KOLORY W PROJEKCIE :

odcienie bieli, błękitu, złota, szlachetne materiały w połączeniu z naturalnie wpadającym światłem stworzyły jedność-wnętrza i zachwycającego otoczenia.

NA CZYM SIĘ SKUPILIŚMY :

na stworzeniu oryginalnej sypialni oraz eleganckiej łazienki, które wyróżniają się nietuzinkową formą oraz intrygującymi akcentami. W sypialni postawiliśmy na harmonijną paletę delikatnych beżów, szarości z elementami złota, tworząc wyjątkową, relaksującą atmosferę. Starannie dobrane detale, różnorodne faktury, kształty, oraz lustra, nadają wnętrzu stylowy i niepowtarzalny charakter.  W łazience umieściliśmy dużą wannę, która zachęca do relaksu, oraz stylowe, okrągłe lustro, które optycznie powiększa przestrzeń i dodaje jej elegancji. Naszym celem było stworzenie miejsc, które nie tylko spełniają potrzeby funkcjonalne, ale także inspirują do codziennej pielęgnacji oraz odpoczynku.

CECHA CHARAKTERYSTYCZNA :

wyeksponowaliśmy duże, przestronne łóżko oraz wygodne, miękkie materiały, które zapewniają nie tylko komfortowy sen, ale także atmosferę przytulności i relaksu. Naszym celem było stworzenie miejsca, które będzie zachęcać do wypoczynku i odprężenia po intensywnym dniu. Duże łóżko stanowi centralny punkt sypialni, emanując wygodą i luksusem, podkreślając jednocześnie elegancję całego wnętrza. Materiały, takie jak delikatne tkaniny i miękkie poduszki, nadają sypialni wyjątkowy, przyjazny charakter, tworząc oazę spokoju. Sypialnię i łazienkę połączył elegancki, klasyczny i nowoczesny styl.

przeczytaj wspisy na blogu

kontakt Agnieszka Drońska

+48 603 699 900