Projekt i aranżacja kawiarni-zobacz naszą realizację

Co nadaje kawiarni indywidualną osobowość i charakter?

Aranżacja wnętrza zawierająca odpowiednio dopasowane kolory, rozmieszczone stoły, krzesła czy zastosowane materiały oraz oświetlenie. Zaakcentowanie stref sprawiło, że doskonale poczują się Klienci przebywający w pojedynkę, jak i zakochane pary czy znajomi w większym gronie. Miękkie przytulne fotele oraz siedziska, stonowane, ciepłe kolory, sprawią, że wizyta w kawiarni będzie niezwykłą przyjemnością.

Przedstawiona aranżacja to projekt autorstwa architekt Agnieszki Drońskiej.

Jasne, beżowe odcienie wprowadzają do wnętrza przytulność i komfort/ Miękkie fotele w pastelowych odcieniach wprowadzają relaksującą atmosferę

„Przy wnętrzu dedykowanym dla tej kawiarni opierałam na elementach psychologii. Niezwykle ważne są wrażenia estetyczne będące pierwszym bodźcem wizualnym wpływającym na decyzję odwiedzających. Ciepłe, pastelowe, relaksujące kolory uważane są za te, które wprowadzają atmosferę komfortu i wpłyną na czas pobytu w kawiarni. To one tworzą balans oraz równowagę i sprawiają, że przestrzeń jest niezwykle przyjemna. Odpowiednio rozmieszczone światła, przeszklone tafle okien, meble, muzyka i zapach tworzą niezapomniany nastrój, w którym można miło spędzić czas.

Piękne, subtelne, pastelowe wnętrze zachęca do przebywania w nim. Miękkie fotele, kanapa rozciągająca się wzdłuż ściany, złote dodatki sprawiają, że czas nieco zwalnia.
Zdjęcie przedstawia projekt i aranżację wnętrza przytulnej, eleganckiej kawiarni. Dominuje styl glamour przejawiający się złotymi detalami w postaci akcentów na ścianach czy w przy oświetleniu. Miękkie, wygodne fotele, proste stoliki sprawiają, że czas w tym miejscu upłynie niezwykle przyjemnie.

– Mam nadzieję, że kawiarnia skradnie nie tylko serca młodych, ale również będzie przyjemnym miejscem dla dojrzałych Gości. Zdecydowanie jest to miejsce, w którym ja sama chciałabym skosztować pysznego ciasta i spędzić czas na niekończących się rozmowach.

Powyższa realizacja projektu ukazała się w Szczecińskim Magazynie Prestiż.

Jeśli, chcesz zobaczyć więcej ujęć z naszej realizacji projektu kliknij tutaj.

przeczytaj wspisy na blogu

kontakt Agnieszka Drońska

+48 603 699 900